Nasz Cel

Jesteśmy mamami dwóch uroczych chłopców i chcemy by ich życie było słodkie jak czekoladowy tort urodzinowy. Słodkie, szczęśliwe i przede wszystkim zdrowe!

Dzieciństwo to czas kształtujący i dający podstawy całemu życiu. Dbasz o to małe życie i chronisz na każdym kroku, bo to twój największy Skarb!

Wyobraź sobie zatem, że jesteś w sklepie – podchodzi do Ciebie sprzedawca i oferuje produkt najnowszej generacji, który będzie powodować: nadpobudliwość ruchową i obniżony iloraz inteligencji u Twojego dziecka. To jeszcze nie koniec, środek ten, nie tylko będzie działał na mózg Twojego dziecka podobnie jak narkotyki, ale również będzie uzależniał. A w bonusie dostaniesz obniżoną odporność organizmu – nawet do 50%. Jest jeden plus, produkt ten będzie bardzo smaczny – 100% gwarancji, że Dziecko będzie jadło! Kupujesz? Chwila wahania… jednak nie? Pewnie nie zdziwisz się, jeśli powiemy, że takie i wiele innych reakcji wywołuje rafinowany cukier, zawarty w batonach, sokach, deserach mlecznych, pieczywie, musli.. towarzyszy nam na każdym kroku..

Naszym celem jest budowanie słodkiego, ale zdrowe dzieciństwa Naszych i Waszych Dzieci! Na naszym Blogu Sweet Happiness znajdziesz słodkie przepisy niezawierające rafinowanego cukru, oparte jedynie na wartościowych składnikach, takich jak: warzywa, owoce, orzechy, kasza jaglana, daktyle, figi i wiele innych bogactw natury.

Nie jesteśmy profesjonalnymi dietetyczkami, ale pieczenie to nasza namiętność i pasja. Zebrane przepisy są wynikiem wielu prób, własnych pomysłów i inspiracji.

Dzięki naszej aktywności chciałybyśmy zmienić świadomość Rodziców i przekonać, że “Rafinowany cukier dzieci nie krzepi”. Planujemy dotrzeć do 1.000.000+ Mam, Ojców, ludzi odpowiedzialnych za żywienie w szkołach czy przedszkolach  i pokazać jak w prosty sposób można przygotować desery dla Dzieci, które są zdrowe, nie zawierają cukru i zawierają dobre, wartościowe składniki. Bonusem będzie, jeśli uda nam się zmienić również Wasze przyzwyczajenia słodyczowe, bo w końcu Wasze Dzieci potrzebują zdrowych Was! To, czego uczymy Dzieci jeść w domu, zostaje z nimi na całe życie. Czas nauczyć nasze Dzieci jeść zdrowsze słodkości!

Zapraszamy więc do wspólnej zabawy – “One day, or day one…? You decide!”